NetworkHDTM 100 Serisi

16×16 üzerindeki ticari uygulamalara yönelik networkhd 100 serisi, standart bir poe switch kullanarak hd video, ses ve kontrol sinyallerinin 1 gbe network üzerinden dağıtımı için düşük bant genişlikli h.264 teknolojisi kullanan ethernet tabanlı hd over ip matrix çözümüdür.

Basit, sihirbaz tabanlı kurulum ve bileşenlerin otomatik algılanmasını içeren 100 serisi, hemen hemen her boyuttaki ticari uygulamalara uyum sağlamak için kolay yapılandırma ve neredeyse sınırsız ölçeklenebilirlik sunar.

NetworkHDTM 600 Serisi

NetworkHd 600 Serisi yalnızca mutlak en iyi görüntü kalitesinin yeterli olacağı durumlar için IP üzerinden en üst düzey AV platformunu sunar.

Çok kanallı ses ve çeşitli bağlantı ve kontrol seçeneklerinin yanı sıra yüksek düzeyde ölçeklenebilir, güvenli ve matematiksel olarak kayıpsız yüksek bant genişliğine sahip video içeriğini destekleyen 10 GbE sistemi, yüksek düzeyde IP üzerinden AV deneyimi için esnek, birleşik bir yazılım ortamında kolayca yönetilir. Hem ticari hem konut uygulamalarında eşsiz deneyim sunar.

Sayfalar

İletişim

©2023

Bu site ve içeriğinin kullanım hakları eb-mühendislik.com’a  aittir izinsiz kullanılamaz.

💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?