Neler Yapıyoruz?

Son teknoloji ile sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz!

Akıllı Ev Çözümleri

Son yıllarda teknoloji öyle bir hızla gelişiyor ki, gelişen teknolojinin hızına yetişmekte zaman zaman zorlanıyoruz. Hızla gelişen teknoloji her geçen gün hayatımıza onlarca kolaylık sağlarken, tüm sektörlerde de büyük oranda etkisini göstermekte. Son günlerde hayatımızda önemli derecede etkisi olmaya başlayan teknolojik gelişmelerden biri de “Akıllı Ev Sistemleri.”

Multimedya Çözümleri

Multimedya Çözümlerimiz ile evinizin sesleri elinizin altında.

Crestron, Wyrestorm, Bose, Denon, Sonos, Marantz, Elac Audio başta olmak üzere sektörün önde gelen firmalarına ait ürünlerin, hem profesyonel satışını hem de satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Ses, oyun, film, güvenlik çağrıları ve daha birçok sesi tek elden kontrol etmenize olanak sağlayan multimedya çözümlerimiz ile evinizin ses kontrolü elinizin altında.

IP İnterkom Çözümleri

Sizi yeni nesil IP görüntülü interkom sistemleri ile tanışmaya davet ediyor.
Evinizin akıllı interkom, güvenlik ve emniyet ihtiyaçlarını bütünleşik olarak tek başına sunan yenilikçi IP interkom ailesi sizi geleceğin iletişim teknolojisine bugünden hazırlıyor.

IOT Çözümleri

KNX Sistemlerimiz ile IOT Entegrasyonlarınız Sorunsuz Çalışır IOT sistemlerimiz, ek donanım veya yazılım gerektirmeden tüm sistemleriniz entegre bir şekilde çalışmasına yardımcı olur.

Konsiyaj

-Rezidans yaşamında 5 yıldızlı otel konforu.

-Rezidans bireysel ya da toplu hizmetlerin sağlandığı servis platformu

-Temizlik, teknik servis, vale, taksi ya da rezidans hizmetinde bulunan kuaför, masaj, spa hizmetlerine panel üzerinden veya mobil cihazlardan erişim ve hizmet

©2023

Bu site ve içeriğinin kullanım hakları eb-mühendislik.com’a  aittir izinsiz kullanılamaz.

💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?